21 Ocak 2014 #2247659

MNG Kargo Kargo Zamanında Yerine Ulaşmadı Mağdur Uldum!

Ben Dokuz Eylül Üniversitesi'ne 10.01.2014 tarihinde ulaşması için bir evrak gönderdim. (DB248926) Evrağı gönderdiğim tarih 08.01.2014. İstanbul'dan İzmir'e gönderdim, normal koşullarda 1 gün içerisinde ulaşacak evrak, kargonun yanlış yere gitmesi (iletişim numaralarımız olduğu halde aramıyorlar, sormuyorlar), çalışanların işgüzarlığı, dağıtımdaki arkadaşın rahatsızlanması gibi sebeplerle, üstelik de ivedi olmasını belirtip kaç kere aramamıza rağmen ancak 13.01.2014 tarihinde ulaşabilmiştir.


Dolayısıyla benim evrak işleme koyulmamış. Bu noktada mağdur oldum. Paramın iade edilmesini ve MNG Kargo'nun ilgililer hakkında işlem yapmasını istiyorum.

Savaş 83 Okunma

Cevaplar

  • Savaş03 Şubat 2014

    Cidden bu kargo şirketinin ne yaptığını anlamış değilim, adeta şahsımla dalga geçer tarzda işlem yapıyorlar. Defalarca kez telefonla aradım, aynı gün içinde bana dönüş yapacaklardı ama dönmüyorlar. Bu konunu bu noktaya gelmesini kendileri sağladı, çözümünü basın yoluyla belirli bir noktaya ulaştırmaktan başka çare kalmadı. Saygılarımı sunamıyorum maalesef kurumlarına... Yazıklar olsun diyorum.

  • Savaş28 Ocak 2014

    Konuyla ilgili olarak kaç gün geçmiş olmasına rağmen hala tarafıma geri dönüş yapılmış değildir. Neyin bu denli incelendiğini de anlamış değilim, zaten gerekli bütün bilgiler bellidir ve sistem üzerinden sorgulanınca da şikayetime dönük bütün dökümler orada mevcuttur. Mağduriyet üzerine başka bir mağduriyet eklemek gibi amacınız mı vardır, anlamıyorum.

  • MNG Kargo Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön