Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Kargo Ulaşmadan Geri İade Yazdı

profile
04 Haziran
202

MNG Kargo siteler şubesi dün tüm gün evde olmama rağmen kargomu getirmedi. Trendyol ® siparişlerim kısmına girince ise kargomun teslim edilemediğini pazartesi günü geri iade olacağını not düşmüşler. Kargo şirketini aramama rağmen ise kimseye ulaşamadım. Bugün zaten pazar kargo şirketleri kapalı yarın ise almam mümkün değil.

MNG Kargo Logo
04 Haziran 15:46

Benzer Şikayetler

MNG Kargoda Da Yaşadığım Sıkıntı

profile
3 gün önce
224

Merhabalar Trendyol üzerinden bir sipariş aldım kargom 5 gün Manisa Akhisar şubesinde bekliyor aslını öğrendiğimde dağıtıma yoğunluk sebebiyle çıkamadığı için kargom tekrar iadeye gidiyor gitmeden dün dağıtımcı arkadaş bulmuş kargomu şubede sistem iade gönderdiği için kargomu getiremedi bir de ve şu...

1

MNG Kargo Üçyol Şubesi İle Yaşanan Sorunlar

profile
4 gün önce
309

Sosyal Patiler Marka Müdürü Aydoğan Ü*** ben. Pet tekstil ürünleri satışları yapan bir şirketiz. MNG Kargo Üçyol şubesi ile cari anlaşmamız var. Aynı zamanda sitemiz www.sosyalpatiler.com, Instagram ve Shopier haricinde @Trendyol @Hepsiburada gibi e-ticaret portallarında da mağazalarımız bulunmakta....

MNG Kargo Üçyol Şubesi İle Yaşanan Sorunlar
MNG Kargo Üçyol Şubesi İle Yaşanan Sorunlar
MNG Kargo Üçyol Şubesi İle Yaşanan Sorunlar

MNG Kargo Siparişin Adrese Teslim Etmeme Ve Şubede Bekletilme

profile
1 hafta önce
167

Trendyol üzerinden adresime verdiğim sipariş şubeden alınmamı istedi (şube benden 2 saatlik uzaklıkta) 1 haftadır kargom şubede bekliyor öylece, iade de olmuyor ne zaman müşteri hizmetlerine bağlanmak istesem bağlanmıyorum. Lütfen derhal bu sorunum çözülsün bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi yok!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 56 sn
Benzer Şikayet Yaz