Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Kargo Teslim Edilmiyor

profile
10 Haziran
190
Sima'nın Teşekkür Mesajı
“Ahmet bey e teşekkür ediyorum”

İstemiyorum ki argo veya küfürlü bir dil kullanarak size şikayetimi ileteyim. Ancak bu şubeden gerçekten memnun kalmadım. Kargonun durumu hakkında bilgi verilmiyor, teslim edilmiş olsa bile kime teslim edildiği belirsiz. İkinci kez başıma geliyor ve şubeyi aramama rağmen kimse cevap vermiyor. Cumartesi tatil günümde şubeye gitmek zorunda kaldım. Bu durum beni oldukça üzdü ve şikayetimi ilgili mercilere iletmeyi düşünüyorum.

MNG Kargo Logo
10 Haziran 09:38
Sima
10 Haziran 10:36

Ahmet bey e teşekkür ediyorum

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Kargom Nerede? Paket Yürüyerek Gelse Daha Çabuk Gelirdi.

profile
1 gün önce
150

Bir alışveriş sitesinden aldığım ürün 19 Eylül tarihinde kargoya verildiği gözüküyor. MNG Kargo takip sayfasına girdiğimde kargonun akse şubesinden yola çıktığından başka herhangi bir bilgi yok. Akse şubesini aradım, kargonuz Van aktarmadan Ankara'ya yola çıkmış diyorlar. Kocaeli Ankara arasında Van...

MNG Kargo'nun Urunu Teslim Etmemesi

profile
1 gün önce
158

Trendyol dan sipariş ettiğim ürünün 21.09.2023 tarihinde MNG Kargo teslimat şubesine ulaşmış olduğu ama adresime dahi gelmeden daha öncesinde kargo dağıtıma çıktı mi çıkmadı mı bilgilendirme mesaj i gelmeden ne yazık ki teslimat denemesi basarisiz su tarihe kadar şubeden almazsanız geri iade edilece...

1

MNG Kargo Yanlış Adres Sorunu

profile
2 gün önce
29

3 gün önce sipariş verdiğim ürünün adres bilgilerini değiştirdiğim halde arayıp ikaz ettiğim halde MNG Kargo firması ürünümü başka bir adrese bırakıp gitmiş ve hiçbir arama yok. Böyle vurdumduymaz, işini kötü yapan bir firma görmedim.

MNG Kargo Yanlış Adres Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz