06 Eylül 2013 #1998096

MNG Kargo Kargo İçin Daireye Çıkarmayız Dediler!

19 parça kargonuz geldi, şubemizden alın diye aradılar Lüleburgaz MNG Kargo'dan. Ben bu kadar koliyi tek başıma arabayla alamayacağımı adrese teslim olarak anlaştığımızı söyledim. Şube Md. olduğunu söyleyen G** ismindeki şahıs "o zaman apatman girişine bırakırız yukarıya çıkarmayız dedi. Ben bu şekilde teslim alamam yukarıya çıkarmak bana direk teslim etmek sizin zorunlulunuz dememe rağmen şirket politikası gereği dedi.


Ben de teslim almıyorum o halde deyince biz de geri göndeririz madem şubeden geldiği yere diye tehditte bulundu. G** Beyden ve Lüleburgaz MNG Kargo'dan şikayetçiyim.

Ahmet 96 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet10 Eylül 2013

    Kargo gelmeden problemin çözüleceğini, istediğim şekilde taşınacağı belirtilmesine rağmen, kargom geldiğinde elemanlar herhangi bir talimat almadıklarını söyleyerek apartman kapısına bırakıp gittiler.. Kendim 3. kata taşımak zorunda kaldım.

  • MNG Kargo Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön