Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MNG Kargo, Kargo Dağıtmıyor İade Ediyor

Metehan
05 Ağustos 2023 10:58
478

İnternet üzerinden TV ünitesi aldım MNG ile bulunduğum şehre geldi. Fakat 5 gün boyunca dağıtıma çıkarılmadı ve minihub ile şube arasında gitti geldi. Aradığım zaman dağıtıma çıkacak dediler fakat benden onaysız iade etmişler tekrar aradığımda ürün hasarlı bu sebeple iade oldu dediler (5 gün boyunca ürüne ne yaptılarsa), tekrar aradım bizde iade gözükmüyor adres yanlışlığı var ben kargoyu size yönlendiriyorum dediler, tekrar aradığımda kargoyu iade etmişsiniz (ben iade etmişim, haberim yok) satıcı ile görüşün dediler ve bu sürede ürünün fiyatı 1100 lira artmış. MNG Kargo'nun Antalya bölge müdürlüğüne, şubesine, minihuba defalarca aradım fakat ulaşamadım. Müşteri olarak ne aranma zahmetinde bulunuyorum ne de bilgi veriliyorum. 5 gün boyunca bekletip 5 gün boyunca dağıtıma çıkacak denen kargo neden bir anda iade oluyor? Kargonun gelmesini isteyenler MNG hariç diğer firmalara baksınlar.

05 Ağustos 2023 10:59 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Metehan
05 Ağustos 2023 15:48

Çözüm merkezinden dönüş bekliyorum.

Metehan
10 Ağustos 2023 12:12

İstikrarlı bir şekilde iletişime geçmiyorlar. Bir müşteri olarak bu kadar önemsenmediğimiz başka firma görmedim

Metehan
10 Ağustos 2023 14:02

Sonuç olarak bu yazmamla birlikte iletişime tekrar geçtiler. Buraya yazmamla birlikte iletişimi sağladık. Sonuç: hasarlı kargoyu benden habersiz iade etme hakları varmış, müşteri olarak bunun peşine benim düşmem lazımmış, şubenin, dağıtıcının haber etme zorunluluğu yokmuş. Peki neden 5 gün beklendi dediğim zaman tasvip etmediğimiz hareket. Ne yapmam lazım dediğim de tekrar sipariş edin. Edeyim kargo tekrar size verilsin tekrar aynı mağduriyeti yaşayayım. Ürünü şu an başka kargo firmasıyla gönderen yerden istedim. Önceden de MNG ile sıkıntı yaşadım akıllanmamışım. Allah bir daha MNG ye düşürmesin. Sipariş vereceğim yerlere artık soracağım MNG ise almayacağım. Müşteriyi umursamayan bir firmayla çalışmak istemem.

Metehan
13 Aralık 2023 16:19

4 ay sonra tekrar güncel yanıt vereyim. Buraya yazdıktan sonra şikayet birimi ulaştı bana. Ki ben müşteri hizmetlerine defalarca söylememe rağmen beni aktarmadıkları şikayet birimi. Bana verdikleri yanıt 3 kişi ayrı zamanlarda konuştu 3üde aynı şeyleri söyledi ve sonuç olarak ben ürünümü alamadım. Ve yeni evlendim, evim için çok beğenerek sipariş ettiğim bir eşyaydı. MNG Kargo yüzünden hevesim kursağımda kaldı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

MNG Kargo 665183873461 Kargo Takip

Zeynep
30 Haziran 11:08
214

MNG Kargo Teslimat Sorunu Şikayetçiyim

Defne
21 Mayıs 09:52
109
Benzer Şikayet Yaz
MNG Kargo Kategorileri