MNG Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

MNG Kargo Karabük, Eve Teslimat İstiyorum 3. Kez Şubeye Çağrılıyorum

108görüntüleme
Yaşar
Yaşar 27 Kasım 2020 17:33

Karabük MNG Kargo diğer bütün kargo şirketleri getirmesine rağmen, mahalleme kargo getirmediklerini, kapsam dışında olduklarını söylüyorlar. Müşteriye saygıları yok bari kargolarıma sahip çıkmasınlar. Bugün 3. Kez şubeden gelip almamı söylediler. Ben pandemiden dolayı dışarı çıkmak istemediğimi ve çıksam zaten ürünleri temin edebileceğimi belirtmek isterim. Ben ürünlerimin kargo parasını ödemiş olmama ve eve sipariş vermeme rağmen neden şubeye 3. Kez çağrılıyorum. 

Aynı durum kendilerine yapılsa hoşlarına gider mi acaba? İadeyle zaman kaybı yaşattıklarını da belirtmek isterim. Ayrıca Karabük MNG müşteri hizmetlerine ulaşmak hayli zor, imkansız diyebilirim, beklettikçe bekletiyorlar. Sizi tercih etmeyeceğimi bilmenizi ve benim adıma gelen kargoları almamanızı rica ediyorum.

 Karşımda herhangi bir muhatap bulamadığım için buraya yazıyorum. Belli ki umrunuzda değil ama 3'ün 5'in hesabını yaptığınız için, siparişiyle uğraşmak istemediğiniz bir müşteriyi kaybettiniz.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo27 Kasım 2020 19:19

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo
MNG Kargo28 Kasım 2020 10:36

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler