MNG Kargo Kalitesi!

Eyyup Eyyup28 Şubat 10:08

Şubat 2020 tarihinde internet üzerinden hastam için aldığım medikal ürün MNG Kargo ile tarafıma kargolandı. Adresime beklediğim kargo için 26.02.2020 tarihinde tarafıma kargonun şubeye ulaştığını 3 günü içerisinde kargodan teslim almam gerektiği yazılı mesaj geldi. 

Fakat mesajın içeriğinde hangi şubeden teslim almam gerektiği yazmadığı için devamlı kargo teslim aldığım şube olduğunu düşünerek iş yerinden de izin alarak şubeye gittim. Sivas Merkez şubedeki arkadaşlar kargonun kendilerinde olmadığını Kargonun Sivas kızılırmak şubede olduğunu ve Akşam 19.00' a kadar kargoyu teslim alabileceğimi belirttiler. Kızılırmak şube bana uzak olduğu için akşam mesai bitiminde kargoyu almak üzere oradan ayrıldım. 

Mesai çıkışı akşam 18.35 de Kızılırmak şubeye geçtim. O anda orada bulunan 5 görevlinin hiç biri bana yardımcı olmadı. Görevliler 18.00 dan sonra kargo teslimatı olmadığını bu yüzden kargomu veremeyeceklerini belirttiler. Gelen kargonun medikal ürün olduğunu ve hastam için önemli olduğunu belirtmeme rağmen kimse yardımcı olmadı. Bir umut yöneticiden yardım talep ettim ama o arkadaş dahada ilgisiz bir şekilde kargoyu vermeyeceklerini 18.00 dan önce gelmem gerektiğini belirtti. Kargomu alamadan şubeden ayrılmaz zorunda kaldım. 2 kez müşteri hizmetleriyle görüştüm her 2 müşteri temsilcisi de istisnasız kargonun 19.00 a kadar teslim alınabileceğini belirttiler.

 Hatta diğer Sivas merkezde akşam 19.00 a kadar kargo teslimatının yapıldığını belirtmesine rağmen Kızılırmak şube ısrarla 18.00 den sonra kargo teslimatı yapılmadığını konuyu Genel müdürlüklerinin ve Merkez şubenin yanlış bildiğini aktardı. 2020 yılında Kurumsal olarak bildiğim MNG Kargo'nun ne kadar ilgisiz alakasız bir firma olduğunu Kızılırmak şube sayesinde öğrenmiş oldum.  

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 28 Şubat 18:16

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 28 Şubat 12:30

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler