Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MNG Kargo Israrla Kargomu Teslim Etmiyor!

profile
Ceren
10 Şubat 15:16
109

Amazondan 5 Şubat tarihinde bir ürün sipariş ettim ve MNG Kargo'ya verildi. MNG Kargo dün sabah beni aradı, 10 dakika olmadan geri aradım ancak kargocu adresimi bulamadığını ve yaşadığım yeri karışık bulduğunu, ancak akşamüstü gelip getirebileceğini ve mahalleme geldiğinde arayacağını söyledi. Akşama dek evde bekledim ancak MNG Kargo çalışanı beni aramadı. Bunun üzerine MNG Kargo çalışanını aradım ve kargoyu teslim etmeyi unuttuğunu, mesaisini bitirdiğini, yarın istersem adresime getireceğini söyledi. Eğer aciliyeti varsa da kendiniz şubeden alabilirsiniz dedi. Ben de şubeden alacağım dağıtıma çıkarmayın lütfen dedim. Bu sabah MNG Kargo akyol şubesine kargomu teslim almak üzere gittim. Kargo çalışanı ise kargomun tekrardan dağıtıma çıktığını ve evime geleceğini söyledi. Ben de gelip alacağımı bildirdiğimi söyledim. Hiçbir işlem yapılmadı. Ve kargoların kapanma saati geçti. Kargom bugün de bana ulaştırılmadı. MNG Kargo akyol şubesinden şikayetçiyim. Kargomu ısrarla bana ulaştırmıyorlar. Bugün de evde bekledim geçen zamanıma yazık ne arayan var ne soran.

Gelişme
Gelişme

01 Mart 14:56

MNG Kargo bir önceki şikayetimden dolayı 12 Şubat tarihinden beri sürekli beni arayarak t*ciz ediyor. Üstelik numaralarını engelledim. Ama hala bana operatörümden bu numaranın beni arayıp sesli mesaj bıraktığını söyleyen mesajlar alıyorum her gün birkaç defa. Artık beni aramayın sildim önceki şikayetimi de ya yeter artık bu nedir istemediğiniz bir şey yazılınca insanları t*ciz etmek mi zorundasınız?

Ek
MNG Kargo Logo
10 Şubat 15:16 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Kargonun Erken Alınmaması

profile
Umut
22 Nisan 18:48
50

MNG Kargo Kargo Şirketini Şikayet Etmek İstiyorum

profile
İkranur
21 Mart 10:51
107
1 Destek

MNG Kargo Evden Kargo Teslim Alınmaması

profile
Betül
24 Şubat 15:38
14

MNG Kargo Adrese Teslim Edilmeyen Kargolar

profile
Saliha
23 Şubat 18:52
46
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz