MNG Kargo İşini Düzgün Yapamayan Firma

Kemal Kemal3 hafta önce

Bu firmadan kargo göndermeyi bırakın, bu kargo şirketinin önünden geçmeyi bile düşünmeyin. Bu kadar alakasız, bu kadar aymaz bir firma görmedim. Kargom geldi tam bir hafta şubede bekledi, her aradığımda yarın gelecek dendi. En son şubelerine gittim. 

Beyefendi kargoyu bulamazsınız, yarın yeni eleman aldık sizin oraya dağıtım yapılacak dendi. Bende gelmişken alayım dedim. 1 saat kargomu aradım buldum. Bulduğumda kutu darmadağın olmuştu. Bunu gördüğü halde şube çalışanları, tutanak tutmadılar. 

Bu kadar saçmalığa rağmen aldım kargomu çıktım. Eve geldiğimde kapımda bir kağıt buldum. Bana yalan atarak sizin oraya dağıtım yapamıyoruz denilen evimde buldum bu kağıdı. Bir hafta şubede bekleyen kargoyu teslim aldım eve geldim sonra bir bakıyorum bir kağıt eve geldik bulamadık. Peki kardeşim bulsaydın elinde olmayan kargoyu nasıl teslim edecektin. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler