Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Instagram Aldatmacasına İzin Veriyor

profile
Sait
05 Mayıs 2023
127

Instagram üzerinden bir alışveriş yaptım ve paramı ödedikten sonra firma tarafından kargonun MNG Kargo'ya verildiği bilgisi geldi ama 10/04/2023 tarihinden beri kargo yolda görünüyor. Aradan 3-4 gün geçtikten sonra MNG Kargo'yu aramama rağmen hiçbir açıklayıcı cevap vermediler. Hatta çözüm merkezine mail attığımda benden ürün detaylarını istediler. Onları da göndermeme rağmen hiçbir şekilde yanıt gelmedi. 

Her müşteri hizmetlerini aradığımda da sistemlerinin arızalı olduğunu söyleyerek bana cevap vermemeye çalıştılar. Amaçlarının başvuru süresini geçirmek mi olduğunu söyledim de de öyle bir şey olmadı konusunda ısrar ettiler. Fakat bugün tekrar ulaştığımda 10 gün geçtiği için firmaya ulaşamadığı ısrarla söylememe rağmen sadece firmanın tanzim talebinde bulunabileceğini benim hiçbir hakkım olmadığını söylediler. Tabii ® ki firmaya hiçbir şekilde ulaşamadım. Tamam firma tarafından kandırıldığımı kabul etsem bile elime içinde çöp olsa bile bir paketin elime geçmesi gerekmez miydi?Bu durumda sanırım MNG Kargo istemeyerek de olsa bu tarz satıcıların insanlarını yanıltılmasına olanak yaratmış oluyor. 

Sonuç olarak satıcı firmaya ulaşamıyorum, MNG çağrı merkezi de 10 gün geçtiği için satıcı firma başvurmadığı sürece benim hiçbir hakkımın olmadığını ve yapacak hiçbir şeyin olmadığını söylüyor. Sonuçta siz benim yerime olsanız bu durumda ne düşünürdünüz?

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 44 sn
MNG Kargo Logo
05 Mayıs 2023 11:32

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo'nun İlgisizliği. 5 Aydır Bekletiyorlar Şaka Değil

profile
Alptekin
04 Mayıs 2023
243

7 Aralık 2022 de üst baş siparişi verdim 2050 TL lik sipariş. 5 ay oldu elime geçmedi. MNG Kargo'nun bu kadar kötü bir şirket olacağı aklımın ucundan geçmezdi bakın 5 ay sonra yazıyorum bunu buraya artık çünkü sabrım kalmadı. Tam 12 kere bu konuyla alakalı dönüş yapılsın en azından bilgi verilsin di...

4
Çözüldü

MNG Kargo Evde Olduğum Halde Kargomu Evde Yokum Diye Teslim Etmedi

profile
Şamil
2 hafta önce
216
"Sorunumun çözülmesi için saatlerce uğraşmama sebep oldular. Yüksek puan verme sebebim telefondaki görevli arkadaşın kibar yaklaşımı ve çözüm odaklı olması. Bir daha kargo şirketi olarak MNG kullanan bir platformdan alışveriş kesinlikle yapmam. Teşekkürler..."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Sait
Sait

Ürün görseli ektedir

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 44 sn
Benzer Şikayet Yaz