MNG Kargo İnatla Kargoyu Göndermiyor!

Erdem Erdem1 yıl önce

16/03/2018 Tarihinde arkadaşıma hediye almak üzere GittiGidiyor sitesinden sipariş verdim. Satıcı bana saat 15:00 a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya verileceğini söyledi ve dediği gibi aynı gün kargo şubesine (Mega Center Şubesi) kargoyu verdi. Buraya kadar her şey iyiydi. Daha sonra hangi kargo firmasının kullanıldığına bakmak istedim ve ne yazık ki şu vasat kargo firması (MNG Kargo) olduğunu öğrendim. Bu andan itibaren dünya başıma yıkıldı çünkü bu firmayla daha önceleri de çok sorun yaşadım. Daha geçen adamlar inatla kargoyu şubeden evime (500 metre mesafede) getirmedi.

Her neyse... Sorun şu ki; gönderici kargoyu şubeye vermesine rağmen kargom hala şubeden çıkmadı! Kısacası hediye planım sırf bu vasat firma yüzünden altüst oldu. Evet siz vasat ve kötü firmasınız! Hem de yerlerde sürünüyorsunuz! Müşteri memnuniyet oranınız da düştüyse ne mutlu bana! Yazıklar olsun size!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 yıl önce

Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected] .tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler