24 Temmuz
#12316335

MNG Kargo İmzasız Teslimat Yaptı!

Bugün gelen 'şoför' arkadaş zile bastı ve kapıyı açtım. Ardından tekrar zile basıp 'asansöre koysam siz alır mısınız? ' dedi. Ben de imza atmadan nasıl teslim alacağım dediğimde imzaya gerek olmadığını söyledi.


Saçmalamayın böyle işlem mi olur dediğimde ise zaten yanında imzalanacak bir evrak olmadığını, kendisinin şoför olduğunu söyledi. Ben de bu şekilde teslim alamayacağımı ve gidip evrakı alıp gelmesini söyleyerek ayrıldım.


Fatura numaram yz 685963, imza atmadan paket nasıl teslim ediliyor? Bir başkası benim paketimi alsa haberim olmadan? Ya da kargo görevlisi bu paketi atsa, çalsa? Teslim alan kısmına kendileri mi imza atıyorlar?


Eğer böyle bir durum söz konusu ise bir sonraki 'imzasız teslim alma'da imzamı kopyaladıkları gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacağım.

Oktay Oktay 451 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi24 Temmuz

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler