10 Ağustos
#12418321

MNG Kargo İmbat Şubesi Personeli İşini Yapamıyor

Trendyol'dan verdiğim sipariş maalesef ki MNG Kargo tarafından gönderilecekti. Cuma günü saat 16:50 gibi evden çıkacaktım çıkarken de kargom nerede diye öğrenmek için aradım ancak bana 16:15 gibi geldiklerini evde olmadığımı söylediler dalga geçiyorlar sanırım sabahtan beri evde kargo bekliyorum aradık açılmadı telefon deniyor. Ancak bir kargo firması eğer geldiyse kapıya kağıt yapıştırır onun olmadığını söyledim aradık açmayınca yapıştırmadık gibi bir bahane sonra telefondaki bayanla tartıştık çünkü geldiklerini düşünmüyorum evden ayrılmadım.


Kargomu tekrar göndereceklerini söylediler tabi o sırada evden çıkmıştım alt komşuma bırakmalarını rica ettim tamam dediler komşumla da 15 dakikada bir mesajlaştık geldiler mi diye ama hala gelmediklerini söyledi. Cumartesi sabah 10 'da tekrar aradım ve bana geldiklerini komşumun da evde olmadığını söylediler.


Galiba MNG Kargo'ya göre apartmanda evlerimizi terk ettik. Ne güzel bahane bulmuşlar kendilerine. Sonrada dün arayıp açılmayan telefon numarası bugün hatalı numara oldu başka bahaneleri kalmadı çünkü. Ayrıca telefonda konuşan bayan o kadar saygısız ki burada başka işlerim başka müşterilerim var diyerek telefonu kapattı. Yetkililere sesleniyorum; Türkiye'de işsizlik çok, size zahmet iş arayan gerçekten çalışmak isteyen işini düzgün yapan insanlar seçin. Böyle konuşmasını bilmeyen saygısız insanlar değil.

Esra Esra 340 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Ağustos

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler