12 Ekim 2015

MNG Kargo İmbat Şubesi Personel Davranışı!

If505891 Takip numaralı kargom bu sabah İmbat şubesine ulaştı ve ardından dağıtıma çıktı olarak güncellendi. Bende kargo gelecek diye evde bekledim ve saat 15:00 civarı teslim edilmeyen kargo olarak durum tekrar güncellendi.

Kargonun içeriğinde medikal sağlık ürünü olduğu için araya Pazar günü girmesin diye teslim almak üzere 15:30'da kargo şubesine kendim gittim ama içerideki 2 bayan gayet ciddiyetsiz bir tavırla kargonun kapandığını söyleyip yardımcı olmadılar. Durumu anlattığım halde tavırları ve ciddiyetsizlikleri değişmedi MNG Kargo ve İmbat şubesi ile yaşadığım ilk sorun değil personel davranışları çok kötü. Bu konu hakkında şube çalışanlarına uyarı verilmesini talep ediyorum.

Vasfi 79 Okunma

Cevaplar

  • Vasfi12 Ekim 2015

    Evet şikayetimin hiçbir işe yaramadığı ortada. Cumartesi teslimmedilmesi gereken kargo hatta kendim almaya gittiğimde verilmeyen kargo pazartesi günüde teslim edilmedi ve içinde sağlık malmesi olduğunuda belirttim ne kadar sorumsuz bir firma ortada.

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Ekim 2015

    Merhaba Vasfi Bey Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgi dönüşü sağlanmıştır Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön