Mng Kargo İlgisiz Şube Ve Geciken Kargo

İsmail İsmail3 hafta önce

21 eylülde bana teslim edileceği mesajla bildirilen kargom Osmaniye korkutata şubesini aramama ve bizzat 23 Eylül de şubeye uğramama rağmen 24 eylülde teslim edileceği söylememe rağmen bugüne kadar teslim edilmedi. Ayrıca MNG Kargo firmasını defalarca arayarak kayıt oluşturduklarını söylemelerine email atmama rağmen benim inatlaşır gibi kargom teslim edilmiyor.

Gelişme :

3 hafta önce

Osmaniye Korkut ata şubesi halen telefonlara cevap vermiyor. Ayın 28 de yanlışlıkla tlfunumu açtılar bugün için yani ayın 29 itibariyle kargom teslim edilecekti ama yine yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İsmail 3 hafta önce

Sn... İsmail ateş, en-150104 Alım Belge numaralı 846673413174 takip numaralı kargonuz yola çıkmıştır. Varış Şubesi korkut ata Tahmini teslim tarihi (21-eyl-2020 teslim tarihi ancak bu zamana kadar gelmedi.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

profile-icon İsmail 3 hafta önce

Bugün ayın 28 yine sonuç yok

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler