Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo İade Kargom Evden Alınmadı, İade Sürem Dolmak Üzere. Acil

Pınar
19 Mayıs 11:21
143
Pınar'ın Teşekkür Mesajı
“MNG Kargo genel müdürlükten arandım. Kargom adresten alındı. Diğer kargomda teslim edildi. Hızlı çözüm sundukları ve ilgileri için teşekkür ederim.”

15 Mayıs MNG Kargo'dan adresten alım kodu oluşturduk. Adresimden alım yapılmadı. Salı günü iade sürem dolmuş olacak. Müşteri hizmetlerini iki kez aradım fakat çözüm bulamadım. Yoğunluk olduğunu En geç iki gün içinde geleceklerini söylediler fakat gelmediler. Yarın kargomun acilen alınmasını istiyorum.

19 Mayıs 11:23 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Pınar
20 Mayıs 16:10

MNG Kargo genel müdürlükten arandım. Kargom adresten alındı. Diğer kargomda teslim edildi. Hızlı çözüm sundukları ve ilgileri için teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Teslim Edilmeyen Teslimat

Vahit
14 Haziran 12:37
81
4
Çözüldü

MNG Kargo Teslimat Yapılmadan İade Yapılması

Özge
07 Mayıs 10:05
216
Benzer Şikayet Yaz