14 Nisan 2015

MNG Kargo Hem Hata Yapıyor Hem Telafi Etmiyor!

Hem hatayı siz yapıp hem telafi etmiyorsunuz. Edeceksiniz. İrsaliyesinde kocaman Yenibosna yazan kargoyu tuttunuz gönderdiniz Başakşehir'e. Sabah Başakşehir şubeden aranıyorum ve deniyorum ki böyle böyle bu kargo buraya gelmiş aktarmasını gerçekleştiriyoruz. Akşam 15:00 - 16:00 gibi sizde olacak. Saat 16:21 arıyorum soruyorum hala aktarmada görünüyor ve kargomun yarın ulaşacağı söyleniyor.


Yani Başakşehir'den Bakırköy'e aktarması 1 gün alır mı bir yükün? Aylar öncesinden planlar yapılıyor ve firmadan sipariş veriliyor ama MNG Kargo hata yapıyor ve bana istediğim gün ulaşmıyor. Ben bana ulaşmasını bile geçtim en azından hangi şubede onu söyleseniz ben gidip alacağım ama ona da yanaşmıyorsunuz.

Oğuzhan 354 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan14 Nisan 2015

    Ne "gereği"nden bahsediyosunuz? Bana bugün ulaştı mı kargom? Hayır. Daha ayrıştırılması bile yapılmamış. Sabah 10.30 da arabaya konuyor aktarılacak diye. Akşam 5 de daha kamyondan indirilmemiş kargolar. rezalet şekilde yavaşsınız. Ve görevinizi yerinize getirmiyorsunuz. Ben bugün kargomu alamadım. Yarın getirseniz ne olur. Parayı ne için alıyorsunuz bilmiyorum. Bana ulaşmasını geçtim neredeyse gideyim alayım diyorum onu da alamıyorum. Rehin aldınız ürünümü teslim etmiyorsunuz resmen. Başka bir şey değil.

  • MNG Kargo Temsilcisi14 Nisan 2015

    Merhaba Oğuzhan Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön