19 Ekim 2018
Yorum Yap
#11050444

MNG Kargo Hayatımda Gördüğüm En Kötü Kargo Şirketi!

N11.com üzerinden satın aldığım bir ürünün kargosunu tarafıma ulaştırmamakta ısrar eden bir firma. Dağıtıma çıktığı gün evde kargoyu bekleyen birisi olmasına rağmen "geldik ama bulamadık" gibi doğruluğu çok şüpheli bir cevap ile tarafıma geri dönüş yaptılar. Diğer kargo firmaları ile de çalıştım fakat ben hayatımda böyle bir boşvermişlik ve müşteri memnuniyetsizliği yaşamadım. İzmir Karabağlar - modeka şubesi kesinlikle telefonları açmıyor, istem doğrultusunda buraya da ekran görüntülerini eklerim. En az 30 defa aradım. Belirli aralıklarla aradım ve asla telefonu açmıyorlar. MNG'nin müşteri hizmetlerinden şubeye bağlanmaya çalıştım, oradan gelen çağrıları da kesinlikle cevaplamıyorlar. Kargom şu an şubede bekliyor ve bilgi alamıyorum. Dağıtıma çıktığı gün sabahtan 1 kere görüşme fırsatı bulduğum biri vardı, gün içinde teslim edileceği bilgisini aldım ve özellikle evde birinin beklediğini, hatta balkondan baktığını. Evde birinin olmamasının mümkün olmayacağını belirttim. Herhangi bir şekilde "alıcıya ulaşılamaması" bahanesini kullanmamaları için de kargoyu getiren arkadaşın gerekirse cep telefonumu arayabileceğini, kargoyu teslim almak için hazır beklediğimi belirttim. Verdikleri cevap aynen şuydu: "Biz sizi arayıp haber veremeyiz, teslim edemezsek şubeye geri gider. " Bu cümle bile kargoyu teslim etme niyetlerinin olmadığını açık olarak gösteriyordu. Şüphelerimde haklı çıktım ve kargom teslim edilmedi. Hangi zile basmışlar, kim ile görüşmeye çalışmışlar da evde kimseyi bulamamışlar çok merak ediyorum, yetkililerden bunun bilgisini istiyorum. Kargomun tarafıma bir an önce teslim edilmesini talep ediyor, aksi takdirde "internet çağında" yaşadığımızdan dolayı internetten vermiş olduğum siparişi iptal edeceğimi, aynen geriye göndereceğimi belirtmek istiyorum. Kesinlikle MNG Kargo'yu önermiyorum, müşteri hizmetlerinden bile bir yetkiliye ulaşamıyorsunuz. Kimse sorununuzu çözmüyor. Bundan sonra da bu firma ile kargo göndermeyi hiç düşünmüyorum.

Güray Güray 163 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Güray25 Ekim 2018

    Tarafıma hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Ürünü satın aldığım mağazaya iade etmek zorunda kaldım. Bir daha asla MNG Kargo ile çalışmayı ve yakın çevreme önermeyi düşünmüyorum.

  • MNG Kargo Temsilcisi22 Ekim 2018

    Merhaba; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları