24 Nisan 2013

MNG Kargo Hasarlı Teslimat Yaptı ve Tutanak Tutmadı!

MNG Kargo'dan şikayetçiyim. Firma aracılığıyla taşınan samsung RF260BEAESL buzdolabı tarafıma hasarlı olarak getirildi. Ürünü teslime getiren firma yetkilileri aceleyle biz geç kaldık diyerek kargoyu yeterine incelemeye fırsat verilmeden gitmeliyiz diye zorla teslim edip gittiler. Ürünün hasarlı olduğu yetkili servis tarafından da tutanak altına alındı. Kargo firmasının yetkili birimlerine ulaşıp mağduriyetimi dile getirdim, bana kendilerinin bir suçu olmadığını ifade ettiler.


Ortada yetkili servisin tutanağıyla hasarlı nakliye resmi olarak tespit edilmiş durumda. Firma hasarımı ödemedi. Öylece ortada kalakalmış durumdayım.

Murat 90 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Mayıs 2013

    MNG Kargo'dan şikayetim devam etmektedir. Firma şikayetime her hangi bir çözüm üretmemiştir. Firma yetkilsinin talep ettiği tüm başvuruları yapmama rağmen tarafıma her hangi bir geri dönüş sağlanmamıştır.

  • MNG Kargo Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön