29 Nisan 2013 #1768630

MNG Kargo Hasarlı Kargo!

Satıcı firma Kargo muhteviyatını Koli içine koyduğu halde koli ve muhteviyatında hasar meydana gelmiş. Fakat MNG Kargo yetkilileri hasarı göre göre koliyi kendi ambalaj poşetlerine koyarak sanki hiçbir şey yokmuş gibi imzalatarak teslim ettiler. Kargoyu görevli elemanın yanında açtım. MNG kargo olarak sıvı taşımak yasak diye zabıt tutmayıp şube müdürü ile bizzat görüşmemi istediler.


Çekmeköy Şubesine gittiğimde şube Müdürü pişkin pişkin sıvı taşımalarının yasak olduğunu ve hiçbir şey olmamış gibi biz size teslim ettik diyerek gayet lakayıt bir şekilde davranmıştır.Ben ısrarla Elemanınızla görüşün dememe rağmen hiçbir işlem yapmamıştır. MNG müşteri hizmetleri de ilgilenmemiştir.

Halil 82 Okunma

Cevaplar

  • Halil02 Mayıs 2013

    Ne MNG Kargo nede buraya yapmış olduğum şikayetten dolyı hiçbir şekilde Tarafıma Geri dönüş yapılmamıştır.Söylediğinize göre Madem sıvı taşınması şirket kurallarına göre yasak ve Kanunsuz O zaman neden taşıyorsunuz.Bir Hata yapıdı veya yanlışlıkla taşıma yapıldı diyorsanız neden ozaman hatanızı kabul edip tutanak tutmuyorsunuz.Alıcıya Hasarlı paketin üstüne Kendi paketinizle kaplayıp.Müşteriyi Kandırmak mı. Firma politikanız. Firmanız veya Şebiniz yetkilisi bir telefon açarak özür dahi dilememiştir.Böyle kaba ve usulsüz bir şirket politikası Hiçbir şirkette yoktur.Bu sadece sizin firmanıza özgü bir davranışmıdır.

  • MNG Kargo Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön