03 Temmuz 2013
#1881567

MNG Kargo Hasar Tazmini Onaylandı Ama Sonuçlanmadı!

Mart ayından beri buradan yazdığım şikayetim MNG Kargo sayesinde bir türlü neticelenmiyor. Bu sitenin katkılarıyla milim milim sorunumuzun çözümüne yaklaştık. En son Kayseri Erciyes şubesinin gayret ve çabasıyla hasar tazmininin Genel Müdürlük tarafından onaylandığını, fakat gider pusulası henüz düzenlenmediğinden paramı alamadığımı öğrenebildim. Erciyes şubesinin telefon ile görüştüğü karşı taraftaki R*** Bey böyle söylüyor.


Ne zamandan beri söylüyor, artık zamanı ben bile şaşırdım. Şunu anladım. MNG Kargo'nun pusulası şaşmış. O nedenle benim gider pusulam da bir türlü bana gelmiyor. Buradan tekrar söylüyorum. MNG Kargo Genel Müdürlüğü, bunun hesabını sorumlulardan sormalı. 2023 hedeflerini de unutmalıdır.

İsmail İsmail 71 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail05 Temmuz 2013

    Detaylı araştırmayı bırak paramı iade et :(

  • MNG Kargo Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları