09 Mayıs 2013 #1788442

MNG Kargo Hasar Tazminatı Verilmedi!

MNG Kargo'dan şikayetçiyim. İlgili firma DF 532208 no ile taşıdıkları satın aldığım Samsung Buzdolabım garanti hükümleri çerçevesinde ilk kez yetkili Samsung servisi tarafından açılmış ve dolabın hasarlı nakliyeye maruz kaldığı tutanakla zabıt alınmıştır. Bununla birlikte MNG Kargo Sikayetvar.com'daki 1760816 nolu Şikayetime cevap verdiğini yazmıştır.


İlgili Müşteri Hizmetleri yetkilisinin tarafımdan talep ettiği tüm başvuruları yapmama (dilekçe, Samsung servis tutanağı, hasarlı kargo görselleri ) paylaşmama rağmen tarafıma her hangi bir geri dönüş yapmamıştır. Şikayetimin çözülmediğini aksine yanlış bilgilendirme yapıldığını bilgilerinize arz ederim.

Murat 67 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Haziran 2013

    Merhabalar, 27 Haziran 2013 Tarihi itibarıyla tarafıma her hangi bir geri dönüş yapmadığınızı Yetkili Servis raporu ve fotograflarla sabit zararımı karşılamadığımızı hatırlatırım. Saygılarımla,

  • Murat27 Haziran 2013

    MNK Kargo şikayetime ilişkin tarafıma ne maddi tazminat ne de özür şeklinde bir geri dönüş sağlamamış, adeta meydana getirdikleri, yetkili servis raporu ve fotograflarla zabıt altında bulunan hasarlı nakliyat şikayetimi adeta göz ardı etmiştir.

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön