19 Ekim 2016 #6728737

MNG Kargo Hasar Görüp Tazmin Edilmeyen Gönderiler

MNG Kargo web sitesinde beyan ettiği üzere 15 gün içinde tazmin işlemlerini sonuçlandırdığı hikayesi tamamen yalandır, sözleşmeli çalışan bir firma olarak her gün gönderi yaptığımız MNG Kargo haziran ayında zarar verdiği ürünlerimizin tazminini hala yapmamıştır. Bununla da kalmayıp hiçbir suretle konu ile ilgili cevap da vermemekteler. Zaten her gün İkitelli şubesinden yaptığımız gönderilerde sorunlar yaşamaktayız, özetle çok kötü çalışan bir firma haline geldi MNG Kargo.

Esengul 225 Okunma

Cevaplar

  • Esengul06 Aralık 2016

    Şikayete konu durum hala sonuçlandırılmamıştır, bunun üzerine defalarca aramama, şikayet oluşturmama rağmen üstelik burada yazıldığı gibi herhangi bir bilgi verilmeyip nezaketen bile olsa aranıp konuyu takip ediyoruz diyen bir Allah'ın kulu bile olmamıştır. mng KARGO'nun çalışma sistemi rezalettir ve bu kurumla çalışan herkes bilmelidir ki taşımak üzere verdikleri hiçbir gönderi güvende değildir, yasal gerekliliklere göre hareket etmemektedir MNG Kargo. Yaptığı işe sahip çıkmayan verdiği hizmetin arkasında duramayan bir kurumdur.

  • Esengul19 Ekim 2016

    11.06.2016 – 14.06.2016 tarihlerinde Medispo Medikal Teknik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tarafından KH275279 (3 koli) ve KH634167 (2koli) takip numaralarıyla gelen gönderilerde oluşan tazmin talebimiz sonuçlandırılmamıştır. 3a Medikal San. Tic. a. ş.

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Esengül Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön