sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Günlerdir Kargomu Getirmiyor

Fidan Fidan5 ay önce

4 Eylül'de Gittigidiyor.com'dan sipariş ettiğim ürün hala gelmedi, 8 gün oldu. İşin daha zor kısmı şu ki; MNG Kargo ve şubelerine ait hiçbir telefon kesinlikle ama kesinlikle açılmıyor, her gün boşuna arıyorum. Gönderi takip sistemleri güncel değil, hala 6 Eylül'de şu şubeden çıkış yaptı diyor, asla güncellenmiyor. Yani kargom nerede, ne zaman gelir koca bir soru işareti şu an. Öyle bekliyoruz o gemi bir gün gelecek diye.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fidan 5 ay önce

GittiGidiyor'dan haftalardır gelmek bilmeyen, ne onun ne MNG'nin bir çözüm sunamadığı ürünümü iade etmek istiyorum. İade aşamasında ürünü almadığımı işaretledikten sonra, nedenini sordukları ekranda tek seçenek var 'Ürünü almadan kapıda iade ettim' İyi de bana hiç gelmedi ki, ben bunu nasıl seçeyim? Neden tek seçenek bu? Ben şimdi nasıl iade edeceğim?

np_image1 Ekli Görsel Var
profile-icon Fidan 5 ay önce

Merhaba, ZL478258 fatura no... Kargo ile ilgili görüntü ilk postta ektedir. Bende başka detay yok. Beni tekrar arayabilir misiniz?

MNG Kargo Logo MNG Kargo 5 ay önce

Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected] .tr

MNG Kargo Logo MNG Kargo 5 ay önce

Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler