MNG Kargo Gönderimi Kaybetti

Korhan Korhan1 hafta önce

MNG Kargo adresime gönderilen paketi kaybetti. Paketim ne teslim edilen şubede ne de gönderilen şubede. Müşteri temsilcisi paketimin nerede olduğunu bilmediklerini söylüyor. Barkodu düştüğü için kaybolmuştur diyor.

Çok çaresiz kaldım. Bir kargo şirketi kocaman paketi nasıl kaybeder anlamıyorum. Gönderi takip ekranını ekliyorum. Paketin ortadan kaybolduğu buradan da anlaşılıyor. MNG Kargo'dan şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

profile-icon Korhan 1 hafta önce

Otomatik cevaplar veriyorsunuz. MNG Kargo paketimi kaybetti. Hala bulunamadı. MNG Kargo beni arayıp bilgi dahi vermedi. Günlerdir bekliyorum.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Korhan 1 hafta önce  

    MNG Kargo benim paketimi de kaybetti. Hala bulunamadı. MNG Kargo beni arayıp bilgi vermedi hala. Günlerdir bekliyorum.

  • profile-icon Korhan 1 hafta önce  

    Teslimat hala yapılmadığı gibi, MNG Kargo zahmet edip beni aramadı bile.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler