Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Gönderim İşleminde Personelin Yetersizliği

profile
15 Mayıs
245

Ankara Elvankent MNG Kargo şirketinde gönderi yapmak istediğim adresin girilmesi yaklaşık 25 dakika sürdü ve bu sürenin sonunda göndermek istediğim kargonun içeriği telefon olduğu için gönderi yapamayacaklarını söylediler. 25 dakikam alınmış oldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet kaydı giremediklerini sistemlerinin çalışmadıklarını söylediler. Tam anlamıyla kötü bir hizmet.

MNG Kargo Logo
15 Mayıs 17:46

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Şehrin Göbeğinde Dağıtımı Yok

profile
22 saat önce
40

MNG Kargo Sakarya Çarşı şubesine 787041610237 numaralı ürünüm 14 eylülde ulaştı. 4 gün bekledikten sonra dağıtıma çıkıyor, eşimi arıyorlar getiriyoruz diye gelen giden yok, aradıkları numara dönüş yapıyoruz açmıyorlar, sisteme de müşteri bulunamadı gibi yalan bilgi giriyorlar, burası bir polis karak...

MNG Kargo'nun Kötü Çalışma Tarzı!

profile
1 gün önce
8

Ardahan MNG Kargo'dan şikayetçiyim. Kargomu desi bahanesiyle gelin, kargoyu şubemizden alın dediler. Çok kötü bir üslup ile konuşup, kargomu gelip alırsın ya da iade yazarım demesinin yanı sıra, kargonuz adresinize teslim olmak üzere yola çıkmıştır. Demesi üzerinden 11 dakika geçip ulaşamadık demesi...

MNG Kargo Teslim Edilemedi Gösterip Geri Gönderiyorlar

profile
2 gün önce
51

MNG Kargo Erdemli insanlarla dalga geçer gibi telefonu açıp konuşmuyorsunuz kötü kargo şirketisiniz. 2 kere aynısı oldu. Tek Erdemli şirketinde böyle bir sorunla karşı karşıyayız. İş beceremiyorsanız çalışmayacaksınız gereken şikayet işlemlerini başlatacağız.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 28 dk 14 sn
Benzer Şikayet Yaz