29 Aralık 2015

MNG Kargo Gönderim Adresime Getirilmedi

Söz konusu gönderimin, yola çıktıktan 1 gün sonra, hem Kayseri'ye hem de adresime getirildiği iddia ediliyor. Firmanın müşteri temsiliğini ve MNG Kargo Erciyes şubesini günlerdir arıyorum, fakat hiçbir şekilde görüşme sağlayamadım. Gönderimi aldığım internet sitesinin müşteri hizmetleriyle görüştüm, temsilciler de 24 saat içinde hem taşımanın hem dağıtımın olamayacağını belirttiler.


Bu gün kargomun gelmesini bekledim, yine gelmedi. Kargo hareketlerine baktım ve ''not bırakıldı'' diye ibare ile karşılaştım. Adresime gelindiği söylenen gün adresteydim, söz konusu not ise yok. Hem karşınız da muhatap bulamıyorsunuz, hem de paranızla hizmet alamıyorsunuz.

İpek 86 Okunma

Cevaplar

  • İpek'in Teşekkür Mesajı01 Ocak 2016

    Şikayetimden bir sonra ki gün gönderim adresime geldi. Böyle bir şeyin tekrar yaşanmamasını umuyorum, teşekkürler.

  • İpek29 Aralık 2015

    Kargom bu gün elime ulaştı. İlla birilerinin işlerini yapması için sinirlenmek veya şikayet etmek mi gerekiyor? Adrese bıraktıklarını iddia ettikleri makbuzu da getirmemişlerdi, istememe rağmen. Ayrıca yazmış olduğunuz 444 06 06 numaralı müşteri hizmetlerinizi günlerdir arıyorum, hiçbir temsilcinize bağlanamadım, erciyes şubesi de telefonlara çıkmadı. Bir sorun olduğunda karşımız da bir muhatabımız olsa iyi olur, iyi akşamlar.

  • MNG Kargo Temsilcisi29 Aralık 2015

    Merhaba İpek Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön