12 Temmuz
#12257312

MNG Kargo Gönderi Talebime Dönüş Yapmadı

İade edilen kargomun tekrar yollanması ve bana ulaştırmasını talebimi müşteri hizmetlerine iletmiştim şikayet üzerine aradıklarında. Bu talebim hakkında hala geri dönüş yapan olmadı.


Cevabınızı beklediğim için kargomu çıkış şubesinden aldırmıyorum, fakat kargom daha fazla bekleyemez. Acilen cevabınızı bildirin, bana ulaşın.
(Ben görüştüğüm kişiye müşteri hizmetlerini aradığımda ulaşamıyorum, sadece onlar sizi arayabiliyormuş)

Hilal Hilal 823 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hilal12 Temmuz

    Hayattan bezmek isterseniz bu kargoyu tercih edin. Evinize gelmeyecekler, sizi şubeye ayaklarına kadar çağırıp kargoyu aldırmaya çalışacaklar. Şubeyi ararsanız telefonu açmayacaklar. Kargoyu tekrar dağıtıma çıkarmayıp 3. Gün alelacele çıkış şubesine geri postalayacaklar. Sonra da formalite icabı müşteri hizmetleri arayacak, kargonuzun tekrar ulaştırılmasını isterseniz “parasını verirseniz gelir” tavrını takınacaklar. Siz de verdiğiniz paraya yanıp durursunuz. Hiç derdiniz yoksa tercih edebilirsiniz!

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargo ailesi olarak iletmiş olduğunuz geri bildirimler için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları