19 Şubat 2013

MNG Kargo Geri Taşıma Bedeli Alıyor!

27 Aralık tarihinde MNG Fenerbahçe kargo şubesi aracılığı ile 2 adet kargo gönderdim. Ulus Ankara ve Esenyurt İstanbul. Bu alıcılardan bir tanesine ulaşılamamış. Geri gelen kargo ile ilgili taşıma ücreti istendi, gönderim bedeli kadar daha ödeme yapmam gerektiği belirtildi. Gönderici
olarak saten ödediğimi geri gelen kargo için bir ödeme yapmayacağımı söyledim. Ancak kargo şubesi sorumlusunun, depolama ve avukat masrafı dahil olarak bir bedel ödemem gerekebilir uyarısı ile ödeme alındı.

Kargo teslim edilemediği takdirde göndericiden ödeme alınacağı uyarısı hiçbir yerde yazmıyor. Taşımacılık kanununa göre gönderici bulunamadığı için ödemeyi benim yapmam gerekiyormuş.

Ayhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan10 Nisan 2013

    yaklaşık 20 gündür bir yanıt yok araştırmanız bitmedi sanirim, ya da otomatik bilgisayar mesajı galiba.

  • Ayhan20 Şubat 2013

    Şöyle bir deyat daha paylaşmak istiyorum. Kargo etiketinde alıcı adı şube tarafından karıştırılmış ve yanlış yazılmış eğer bu dikkate alınyorsa saten o adreste bu kişiyi bulamamaları dogal. Paylaştığım görselde bunu da görebilirsiniz.

  • MNG Kargo Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön