21 Haziran 2014

MNG Kargo Gelemeyen Kargom!

17 Haziran 2014 günü eşim adına İstanbul Okmeyada'nından yollanan kargom (Kargo no: EC - 860368), Altunizade Şubesin'de yaklaşık 3 gündür beklemekte. Üç gün üst üste şubeyi arıyorum ve bana aynı gün teslim edileceği söyleniyor. Bugün (cumartesi) gene aradım ve kadın çok yoğun olduklarını o yüzden teslimat yapamadıklarını söyledi.


Hayatımda iş yoğunluğu nedeniyle kargo teslimatı yapamayan bir kargo firması görememiştim. Yarın pazar ve kargom gene gelemeyecek. Bir daha MNG Kargo'nun kapısından dahi geçmeyeceğim.

Barış 174 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi23 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

  • Barış21 Haziran 2014

    Son telefon konuşmamın ardından nihayet saat 13:40 civarında kargom geldi. Kargomun bu kadar peşine düşmemiş olsaydım bir kaç gün daha bekleyeceğime eminim. Sonuç olarak söz konusu firma hakkındaki fikirlerim aynıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön