02 Temmuz 2015
#3346490

MNG Kargo Geç Teslimat!

Geçen yılda Akşehir den Konya merkeze tarafıma kiraz gönderilmişti 3 gün içinde teslim edildi ve kirazlar maalesef çürümüştü. Yine bu yıl 2 gün önce kiraz gönderildi. Alaaddin şubesini aradığımda dün geldiği söylendi fakat şu an saat 17.37 itibariyle mesaim bitmesine rağmen hala teslim edilmedi.


Bu kadar lakayt bir kargo firması olamaz. Aynı zamanda adresime teslim edilmesi gerekirken aracımla Alaaddin şubesine gittim. Dağıtımda denilerek oradan da teslim alamadım.

Ali Ali 181 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali08 Temmuz 2015

    Bu şikayeti yazdıktan sonra ertesi gün yine saat 10.30 civarında aradım kargomun 1 saate kadar teslim edileceği söylendi fakat saat 15.00 itibariyle hala teslim edilmeyince tekrar aradım saat 19.00 kadar tekrar teslim edileceği söylendi yine bekledim ama maalesef ogünde teslim edilmedi ertesi günü alaaddin şubenize gittim kargom orada bekliyordu kargomu teslim aldıktan sonra tarafıma kargo ile gönderilen kirazlar vardı şubenin içinde koliyi parçalayıp şubenin içine döktüm suçlu oldukları için hiçbir personel sesini çıkarmadı ve oradan ayrıldım.

  • MNG Kargo Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Merhaba Ali Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

Ziyaretçi Yorumları