MNG Kargo Gebze Eskihisar Şubesi Düzensiz Çalışma Düzeni

Duygu Duygu19 Ekim 23:45

16 Ekim tarihinde dağıtıma çıkarılan kargom ancak 19 Ekim Pazartesi kendi çabalarımız sonucu şubeye giderek elime ulaştı. 17 Ekim de şube ye kargomu elden teslim almak için gittiğimde şube o kadar karışık durumdaydı oradaki personel dahi hangi ürünün nerede düzenlendiğinin farkında değildi. Bir süre aradıktan sonra bulamadıkları için Pazartesi gününe ertelediler.

 Bu akşam defalarca hem şubeyi hem müşteri hizmetlerini aramam sonucu şube kapanmak üzereyken kargoma ulaştıklarını  söylediler. Ne özür dilediler ne de düzensizlikleriyle i, ilgili açıklama yaptılar. Böyle bir taşımacılık anlayışı olamaz. Bir daha asla bu firmayı tercih etmeyeceğim. Online alışveriş olduğu için kargo seçimini ben yapmamıştım ancak bundan sonra bu firmanın adının geçtiği hiçbir satıcıdan ürün almayacağım. Daha önceden de sizinle ilgili çok olumsuz yorum okumuş ve dinlemiştim. Gebze' de neden diğer kargo firmalarının önünde sıra var daha iyi anlayabiliyorum. İş ahlakı konusunda büyük sorun var.

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 20 Ekim 11:39

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 20 Ekim 09:33

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Emrah 21 Ekim 16:52  

    Duygu hanım maalesef böyle sorumsuz kargo şirketi görmedim ne yazık ki bütün firmalar ucuz diye bu şirketle anlaşmalı oldukları için kargo seçimi yapamamaktayız. Arıkan saatinde bu kargo şirketiyle anlaşmalı olduğu için mecbur bu kargoya veriyorum.

  • profile-icon Aysel 21 Ekim 00:42  

    MNG Kargo nun çalışma tarzı bu sanırım. Benimde ürünümü Menemen şubesi teslim etmedi müşterime ve ben hem müşteri kaybettim hem de güven kaybettim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler