06 Temmuz 2017 #8784801

MNG Kargo Fırını Fırın Olmaktan çıkarmışlar!

Fırınımı İzmir'den Ankara'ya MNG Kargo ile getirmek istemiştim. Keşke istememiş olsaydım. Çünkü fırını fırınlıktan çıkarmışlar. Parçalamadık yerini bırakmamışlar. Üstelik taşıma ücreti verilen malzeme için 15 TL daha para aldılar. Ne teslim ettiklerine dair bir fatura verdiler ne de aldıkları 15 TL için. Bütün bunları MNG Kargo müşteri hizmetlerine açıkladığımızda olanlardan kendilerinin sorumlu olmadıklarını açıkladılar.


Ben parçalanmış haldeki o fırını taa oradan oraya neden taşıtayım. Hadi taşıtmak istedim. Firma yetkililerini nasıl kabul etti. Sorumluluğunu almadığın bir işi niye yapıyorsun. Firmanızın vizyonu eğer sağlam ve güvenilir teslimat garantisi ise lütfen bunu yerine getiriniz. Aylardır ses yok, cevap yok. O yüzden size sadece ayıp ve pes demek istiyorum.

Selvi 137 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi07 Temmuz 2017

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön