27 Ocak 2014 #2257106

MNG Kargo Fenerbahçe Şubesi Kargomu Teslim Etmedi!

MNG Kargo Fenerbahçe şubesi daha önce defalarca evime kargo getirmiştir. Bu sabah (Cumartesi) 10.30'da tarafıma telefon ederek beklediğim kargonun şubelerine ulaştığını fakat bizim adresimizin o şubenin hizmet alanı dışında kaldığı için teslim edemeyeceklerini söylediler.


İlgili şubeye nakledeceklerini ve teslimatın Pazartesi yapılabileceğini söylediler. Kargo kolimin içinde yiyecek ve içecek vardı, teslimatın Pazartesi'ye kalmasının bozulmalarına neden olacağından beni zor duruma düşüreceğini anlattım. Yine de sonuç değişmedi.


Kargom, tamamen benim dışımda olan, firmanın ihmali yüzünden teslim edilmedi. Zararımın karşılığında ödediğim kargo ücretinin iadesini istiyorum.

İrem 40 Okunma

Cevaplar

  • İrem01 Şubat 2014

    MNG Kargo firması, şikayetimle ilgili olarak kendilerine telefon etmem üzerine 24 saat içinde bana geri döneceklerini söyleyerek bir daha dönmemişlerdir. Buraya yazdığım şikayetime de standart bir yanıt yazarak tarafıma hiçbir şekilde ulaşmamış ve bir çözüm üretmemişlerdir. Şikayetim artarak devam etmektedir. Ücret ödenmesi talebim halen geçerlidir.

  • MNG Kargo Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön