MNG Kargo Evime Teslimat Yapılmıyor!

Yasemin Yasemin1 hafta önce

931551076923 numaralı gönderim 25.03.2020 tarihinde teslim edilemediği gerekçesiyle geri gönderilmiş. Söz konusu tarihte zaten sokağa çıkma yasağım sebebiyle evden çıkmam mümkün değil. Şube ile görüştüğümde kargocunun adresi bulamamış olabileceği ya da bizim evde olmadığımız tekrar dağıtıma çıkamayacağı söyleniyor. 

Genel Merkeze konuyu ilettim size dönüş yapılacak diyorlar. Beklediğim kargonun hızlıca imzalanıp geri gitmesi gerek. Aksi halde bana fatura olarak yansıyacak bu durum. Sizin kargo görevlinizin sorumsuzluğu yüzünden geciken teslimatımın bedelini siz mi ödeyeceksiniz? Evden çıkma yasağım var ve şubeye gitme şansım yok. Kim telafi edecek bu durumu. Gün inde kargomun teslimini bekliyorum!

Cevaplar

profile-icon Yasemin 3 gün önce

Geçen haftadan beri meskenler şubenizde iade aldırmaya çalışıyorum fakat yok almıyorlar. Çözüm merkezi, Twitter, şube her yerle görüştüm herkes sözde alım yaptırıyor çözüm üretiliyor. İade sürem geçtiğinde zararımı kim karşılayacak? İademi yarın alınmasını istiyorum!

profile-icon Yasemin 6 gün önce

Gerekli aksiyon kargoyu bekletmek sanıyorum. Çünkü hala kargom yok. 89660307 numaralı talebe istinaden Alımım da hala yapılmadı ayrıca!! Perşembe kesin olmadı Cumartesi kesin ve yine yok. Siz söz vermeyin insanlara zaten tutamıyorsunuz!

MNG Kargo Logo MNG Kargo 6 gün önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

profile-icon Yasemin 1 hafta önce

3. Gün ve hala ne gönderim geldi ne alımım yapıldı. Meskenler şubenizde ciddi bir sorun var iletişim kurulamıyor kargo almıyor kargo getirmiyor. Ve sözde çözüm merkezi de konuya müdahale etmiyor. Umuyorum keyifleri gelecek bir gün ve alacaklar.

profile-icon Yasemin 1 hafta önce

Şube başka bir şey söylüyor müşteri hizmetleri başka bir şey söylüyor arayanlar başka bir şey söylüyor. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti sıfır. Bundan sonra MNG Kargo'nun çalıştığı firmalardan alım yapmamaya özellikle dikkat edeceğim! 17:20 oldu ne ürünüm geldi ne iade alım talebim karşılandı!

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler