02 Temmuz 2014

MNG Kargo Eve Teslim Etmeme Ve Parçalanmış Koliler!

MNG Kargo ile eve teslim diye ücret alınan kolilerim apartman girişine bırakılıp siz taşıyın denildi. Bari asansöre yardım edin deyince ben yorgunum uğraşamam cevabını aldım. O kadar rahat ki çalışan şikayet edeceğimi söyleyince buyur istediğin yere şikayet et deniliyor.


Üstelik kutular kırılmış koliler parçalanmış şekilde apartman girişine bıraktı gitti. Bu kadar rahat tavırları firma çalışanına izin vermiş belli. Bizden ücret alıp havalı havalı reklam yapmak kolay. Ortada hizmet yok. Büyük sorumsuzluk büyük ayıp!

Suna 419 Okunma

Cevaplar

  • Suna02 Temmuz 2014

    Süper dönüş yapılıyor. Çalışanın taşıyamayacağı yükse getirmek zorunda değilmiş:) neye göre taşıyamacağı yük diyorum cevap yok!! Taşıyamayacaksa niye kabul ediyor. Kaldı ki küçük küçük koliler işlerine gelmeyince bir prosedür uyduruyorlar. Adam kapıya bıraktı gitti koliler parçalanmış neden şikayet etmediniz diyor. Adam kaçar gibi gitti diyorum hala savunuyorlar. Ben 49 kiloluk halimle bu koliyi taşıyorum çalışan diye aldığınız kişinin taşıyamayacağı yük diye apartman girişine bırakıyor:) çağrı merkezi de ayrı dalga geçiyor. Böyle profesyonellik olmaz. Zaten şikayet falan da umurlarında değil. Çalışanın buyur şikayet et deme cesareti nerden geliyor belli oldu. Eve çıkıp gel kolini al demeyi biliyor çıkarken küçük kutuları bile getiremiyor:)) sömürün müşteriyi bakalım!!!

  • MNG Kargo Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön