sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Eve Kurye Gelmiyor!

Mehmet Mehmet2 yıl önce

15 Ocak pazartesi eve kurye çağırdım bugün 4.gün ve gelen giden yok 16 ocak salı günü aradım, şubeye uyarı mesajı gönderdiler. Bugün şubeyi aradım geleceklerini söylediler ortalarda kimse yok GittiGidiyor sitesinden almış olduğum ürünü iade edeceğim kaç gündür mağdurum. Bir an önce mağduriyetimin giderilmesini umuyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 2 yıl önce

Bence MNG Kargo Kocasinan şubesini denetlemeniz gerekli 2.hafta kimse ortada yok fizan da ikamet etmiyorum soğanlida oturuyorum!

profile-icon Mehmet 2 yıl önce

İyi günler Cuma günü şikayetimi dile getirmiştim 2.ci kez yazıyorum cuma ve cumartesi oldu kimse gelmedi MNG Kocasinan şubesi neden bu kadar sorumsuz acaba iyi denetleme yapılmıyor mu? Hakkımı sonuna kadar arayacağım işlemlerimin hızlanmasını istiyorum. MNG Kargo'yu her zaman övmüsümdür. Fakat eve kurye cagırmada kesinlikle sınıfta kaldı. İyi çalışmalar.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 2 yıl önce

Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler