Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Evden Alım Hizmetinde Sorun Yaşıyorum

profile
29 Mayıs
372

MNG kargo evden kargo alım talebimi birkaç kez ilettim ancak ne gelen var ne arayan. Yoğunluktan dolayı gecikme yaşandığı söylendi ancak diğer kargo firmaları hemen geliyor. İşinizi düzgün yapın ve insanları oyalamayın.

MNG Kargo Logo
29 Mayıs 00:50

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

MNG Kargo Kargo Dağıtıma Çıkmadan Şubeye Çağırıyor.

profile
1 gün önce
63
"Müşteri temsilcileri arayıp özür dilediler. İlgili birim hakkında gerekli işlemlerin yapıldığını belirttiler. MNG Kargo diğer şubelerinin az hizmetini almadık. Bu bahsi gecen şubede inşallah hizmetini duzeltir. Teşekkürler..."
MNG Kargo Kargo Dağıtıma Çıkmadan Şubeye Çağırıyor.
MNG Kargo Kargo Dağıtıma Çıkmadan Şubeye Çağırıyor.

MNG Kargo Mesir Şubesi Çalışmıyor

profile
23 Ağustos
157

MNG Kargo nedir şubesi 23 Ağustos çarşamba günü kargomu teslim için dağıtıma çıkmış fakat evde bulamadığı gerekçesiyle teslim edemedik gelin şubeden alın diye mesaj atmışlar. Evde bulamama gibi bir ihtimalleri yok. Annem vefat etti bugün 7si vardı. Ev insan dolu. Adrese gelmiyorlar bile. Yuhh olsun ...

MNG Kargo Kargo Paketimin Ağzı Açık Şekilde Geldi

profile
27 Temmuz
362

Ablam resmi bir belge gönderdi. Mng Kargo ile kargo ev adresime gelmiş ben evde değildim ama yengem evdeydi ve kargo paketimin ağzı açıkmış teslim etmeden geri götürmüşler. Haznedar MNG Kargo şirketine daha gidip alim derken mesaj geldi. Kargonuz göndericisine iade edilmek üzere yola çıkmıştır diye ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz