Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Evde Olmama Rağmen Teslim Edilemedi Notu.

profile
09 Haziran
368
Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı
“MNG Kargo Çözüm Merkezi ekibinden arandım, yardımcı olunacağı söylendi. Ve az önce kargom adresime tekrar yönlendirildi. Teslim aldım. Teşekkür ederim MNG Kargo Çözüm Merkezi ekibi.”

MNG Kargo ile yola çıkan siparişim (sipariş numarası paylaşabilirim) 08.06.2023 Tarihinde evde olmama rağmen "Teslimat Denemesi Başarısız Oldu" sebebi ve "Gönderinizi 10/06/2023 tarihine kadar birimimizden teslim alabilirsiniz. Teslim alınmaması durumunda gönderiniz göndericisine iade aşamasına geçecektir." ibaresi ile sisteme geçilmiş. Ben tüm gün evdeydim. Diğer kargolarımı teslim aldım. Ne hikmetse MNG Kargo Alibeyköy şubesi bana ulaşamamış. Kargomun adresime teslimini rica ediyorum.

MNG Kargo Logo
09 Haziran 03:22
Oğuzhan
09 Haziran 14:49

MNG Kargo Çözüm Merkezi ekibinden arandım, yardımcı olunacağı söylendi. Ve az önce kargom adresime tekrar yönlendirildi. Teslim aldım. Teşekkür ederim MNG Kargo Çözüm Merkezi ekibi.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Kayıp Kargo Sorunu

profile
1 hafta önce
40

26.06.2023 tarihinde Trendyol'dan bir ürün sipariş vermiştim MNG Kargo ile yola çıktı ve ürün 11.07.2023 tarihinde teslim edildi olarak gösteriliyor fakat bana bir teslimat sağlanmadı. MNG Kargo'yu aradığımda (3-4 kez aradım) kargomun kayıp kargo olduğunu, arandığını ve bilgilendirme için beni geri ...

MNG Kargo Ürünü Dağıtıma Çıkarmadan İade Etmek.

profile
2 hafta önce
306

Trendyol'dan bebek bezi sipariş ettik. Kargo MNG Kargo idi. Teslimat adresine iş yeri adresini girdik. Kendimiz köyde yaşadığımız ve köye teslimat yapmadıkları için. (Yapılıyormuş gibi adres çıksa da getirmiyorlar.) kurye hafta sonu arayarak adreste olup olmadığımızı sordu. Biz de adresin iş yeri ol...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz