sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Evde Olduğum Halde Asla Bana Ulaşmayan Ürün

Dilan Dilan04 Aralık 2020 21:02

899925607222 numaralı kargo sahibiyim. Önce 19:00'da telefonum SMS attılar "mesai saatleri içerisinde siparişiniz teslim edilecektir" diye. Ardından 1 saat sonra "geldik bulamadık" SMS "ki bu imkansız" yollandı. Saat 21: 00 de sokağa çıkma yasağı başlıyor adamlar beni 20:30'da evde bulamamış. Ertesi gün "İzmir, demirköprü" şubesini, aradım telefona çıkan hanım adı "g***" ya da "g****". Emin olamıyorum çünkü üslupsuz tavrından dolayı ikinci kez adını sorduğumda. "Adımı veremem ben görüşmeyi sonlandırıyorum, gelin alın" dediği için isim net veremiyorum. Diyorum "neden aramadınız? " "Teliniz kapalıymış" deniyor ki im nedeniyle bu da mümkün değil. 

MNG firmasına şikayet maili yazdım ertesi sabah aradım k*** hanım şikayeti aldı "iptalini sağlıyorum, yeniden yönlendiriyorum" dedi. Teşekkür ettim, çünkü çözüm bu kadar basitti. Sonra ne mi oldu? İki koca gün daha bekledim. Ve ikinci günün sonunda, sürekli takipte olduğumdan, önce dağıtımda görünen kargo yine ulaştırılamadı hatta kapıya not bırakıldı ya döndü. Resmen dalga geçiliyor! Kurumları çalışanları batırır felsefesine şahane bir örnek. Ama ben peşini bırakmamak niyetindeyim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Dilan 07 Aralık 2020 19:56

MNG Kargo şirketi konuyla ilgili hiçbir çözüme gitmemiştir. Bir daha firmanızla çalışan hiçbir kurumdan kargo kabul etmeyeceğim ve sosyal medyada bu duyarsızlığınızı açıklamaya devam edeceğim. Çalışanlarınız ( çalışmamakta olan insanlara çalışan demek ne kadar doğru tartışılır) tamamen keyfi tavır ve tutum içerisinde yollarına gayet gevşek hareket etmeyi sürdürürken siz yetkililer hiçbir çözüm üretmeyerek insanların sizi seçmemesine zemin hazırlıyorsunuz. Bu şekilde devam edin. Önerdiğiniz gibi size 3 kez şikayet formu yolladım sonuç aynı. İlgisizsiniz. Çalışmıyorsunuz.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 07 Aralık 2020 16:54

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 05 Aralık 2020 09:13

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler