21 Ekim 2016 #6744874

MNG Kargo Ev Adresime Getirilmesi Gereken Kargo Benden Habersiz Bir Markete Bırakıldı!

MNG Kargo ile gelecek olan paketim (gönderi no:LD 2**9); bana sorulmadan, haber verilmeden yaşadığım yerdeki bir markete bırakıldı. Telim edildiğinde dahi bana haber verilmedi. İnternetten takip ettiğimde kargo teslim edildi yazıyordu, ancak elime kargo ulaşmamıştı. Kargo iletişim merkezi ile telefon görüşmeleri ve bana kargoyu gönderen firma ile iletişime geçmem sonrası bulabildim ancak kargomu.


2-3 gün o markette beklemiş kargom. Belki bana teslim etmeyecekti, belki paketimi alıp çöpe atacaktı ben teslim alamayınca... Bunun sorumlusu kim olacaktı? MNG Kargo'ya, patronlarından ve çalışanlarına daha sorumlu davranmalarını ve aldıkları paranın gereğini yerine getirmelerini dilerim.

Mahmut 97 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut23 Kasım 2016

    Aslında böyle bir cevap site tarafından kabul edilmemeli. Zira ben etmiyorum. Adamlar alışmış "Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. " standart cevaplar gönderince ilgilendiklerini zannediyorlar!

  • MNG Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Mahmut Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön