Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Esenler Şubesi Teslimat Yapmıyor

profile
13 Mayıs
966

570634036688 takip numaralı kargom 02.05.2023 tarihinde MNG Kargo'ya verilmiş olup mail ve taleplerime rağmen tarafıma teslim edilmeyip, zilime basılmayıp, telefonum aranmayıp 12.05.2023 tarihinde satıcıya iade edilmiştir. Size birkaç gün önce info mailinize attığım metni gönderiyorum: '' 570634036688 takip numaralı kargom günlerdir dağıtımda ve tarafıma hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı.

06.05.2023 tarihi dağıtıma çıkarıldı görünüyor, zil dahi çalınmadı, arayan olmadı, tarafıma hiçbir dönüş sağlanmadı ve ürün tekrar dağıtıma çıkarılmadı. Siparişim teslim edilmemeye ve dönüş yapılmamaya devam ederse her kanaldan konu hakkında şikayet bildiriminde bulunacağım. 9 gün önce kargoya verilmiş bir ürünü İstanbul’un göbeğindeki bir lokasyona teslim edemiyorsanız bu işi yapıyoruz diyerek insanların vaktini ve alanını işgal etmeyin.

Ülkenin en kötü kargo taşımacılık firmalarını da deneyimlemiş biri olarak ben böyle bir teslimat süresi görmedim ve ilk defa mail kanalıyla böyle bir şikayette bulunuyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.'' bu talepten sonra da müşteri destek numaranıza talepte bulundum, buna rağmen şube gönderiyi satıcıya iade etmiş. Müşteri destek numaranız sektirir gibi Trendyol ®'a atıyor, Trendyol satıcıya yönlendiriyor.

Bunların hepsi bir personelinizin kapıya gelmeye ve kargoyu teslim etmeye üşenmesinden kaynaklı. Yıllık izinde olduğum hafta nasıl oluyor da bu kargoyu beni evde bulamayıp teslim etmiyorsun diye sorarlar adama. Sabahın köründe kargo teslim etmek için telefon çaldıran adamlar öğlen dağıtımda görünen kargo için nasıl 2 defa da hiç aramamış farklı bir şaka konusu. Bana dürüstçe söyleseniz ve kargoyu kırdık deseniz ona da eyvallah diyeceğim. Sizin Esenler şubeniz nasıl çalışıyor. Tam olarak? Müşteri destek hattı mailimin yönlendirildiğini söyledi.

Bu da ayın 10'una tekabül ediyor. Ertesi günlerde 2 kez daha talep bıraktım ve bu şube bunların hiçbirini kaale almayıp getirmediği ürünü tüm yol tutup geri göndermiş. Nasıl bir saçmalık ve etik dışı çalışma şekli, nasıl bir bahaneniz var acaba bu durum için? Getirmediğiniz ürünü ayağınıza gelip şubeden almamı mı bekliyordunuz? Şu teslim edilmeyen ürünün anlık fiyatı aldığım fiyattan %20 fazla. Yeni sipariş oluşturmaya çalışsam kim karşılayacak bunu? Bu çalışma şeklini kendinize yakıştırıyorsanız elinize sağlık.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 18 sn
MNG Kargo Logo
13 Mayıs 23:02
MNG Kargo Logo
15 Mayıs 09:03

Benzer Şikayetler

MNG Gönderiyi Dağıtıma Çıkarmıyor.

profile
20 Ağustos
250

MNG Kargo kargoyu dağıtıma çıkarmış gibi gösterip emek sarf etmeden şubeden alın diyor. Kargo takibine de müşteri kaynaklı teslim edilemedi yazmışlar, sonra müşteri hizmetlerine mail attım bu seferde o ibareyi silmişler dağıtıma çıkarıldı yazmışlar tabi dağıtım falan yok. Benzer durum daha önce de o...

MNG Gönderiyi Dağıtıma Çıkarmıyor.
MNG Gönderiyi Dağıtıma Çıkarmıyor.
1

MNG Kargo Ürünü Teslim Etmiyor İade İle Geri Gönderiyor

profile
18 Nisan
532

Rz-842072 gönderi numaralı kargomuz teksilkent şubesinden çıkıp Kaynarca şubesine gidiyor. Ürün alıcıya teslim edilmek üzere yola çıkıyor fakat alıcı olan Metrokent'in yerinde olmadığı gerekçesi ile ürün teksilkent şubesinden bize tekrar geliyor. Bir de sanki sorun bizden kaynaklı bir şeymiş gibi ür...

MNG Kargo Ürünümü Teslim Etmedi, Kargomu Kaybetti

profile
15 Mart
1.301

Sipariş ettiğim ürün ile ilgili olarak dağıtıcı MNG Kargo'dan 267507103881 no.lu takip numarası altında, telefonuma 11 Mart 2023 Cumartesi günü dağıtım yapılacağına dair mesaj geldi. İlgili tarihte herhangi bir teslimat yapılmadığı halde, gönderi numaramı MNG internet sitesi üzerinden sorguladığımda...

1 Yorum
2

Tokat MNG Kargo'da Kayıp Kargo!

profile
22 Aralık 2022
405

738919102858 gönderi numaralı 2 çuval kargomun bir çuvalı teslim edilmedi. Her türlü araştırmamız sonucu bir türlü kargomuza ulaşamadık. Karşı tarafa mahcup oldum, ücretini alamadım, hatta mahcup olduğum için teslim edilen kısım kargonun ücretini de isteyemedim. En son hasar tazmin formu doldurun de...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 18 sn
Benzer Şikayet Yaz