17 Eylül 2013 #2017510

MNG Kargo Elemanları Yetersizmiş!

11 eylülde MNG Kargo'ya verilen siparişim 17 eylül saat 13. 30 itibariyle hala elime ulaşmadı. Firmanın neredeyse tüm elemanlarıyla görüşmeme rağmen yetersiz elemandan dolayı dağıtamadıklarını söylediler. Ben "6 günün az bir zaman olmadığını" söylediğimde şube müdürü olan bir bey "4-5 eylülde gönderilen ürünlerin bile yeni dağıtıldığını" söyledi. ben yine şanslıymışım.


Koskoca MNG Kargo'ya yetersiz eleman bahanesini, ve "o kadar acilse gelin şubeden alın" önerisini hiç yakıştıramadım. en son bana "tamam ben arkadaşları arayacağım, gelebilirlerse gelirler" dedi. Bakalım, bekliyorum, ne zaman gelecekler? İlgililere duyurulur.

Yasemin 193 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin23 Eylül 2013

    firma personeli oldukça lakayt ve ilgisizdi.kurumsal süreçte benimle konuşan kişiler, çözüm odaklı "tamam ilgileneceğiz" diyen ama sanırım ellerinden bir şey gelmeyen kişilerdi. mng personelinin ürettikleri çözüm, "o kadar acilse gelin şubeden alın"" olduğu için tabii ki memnun değildim. değil mngyi kendi kargolarımda tercih etmek, onunla çalışan firmalardan üyeliğimi iptal ettim.aslında mng kargo ile bir alıp veremediğim yok, sanırım markalaştığını düşündüğüm bir kargo firmasından bunları beklemediğim için hayal kırıklığına uğradım.umarım bana denk gelmiştim, sürekli hizmet kaliteleri böyle değildir...

  • Yasemin18 Eylül 2013

    Mng kargo taraflarına gösterdiğimiz ilgiden çok memnun kalmışlar; cevap yazmışlar. Hatta Şikayet vara mesaj yazdığım akşam arayıp sorunla ilgilendiklerini de bildirdiler. Ama akşam beni arayan numarayı bugün tekrar arıyorum açan yok. Ve hala kargom elime ulaşmadı. Kargonun bana ulaşmadığı hergün size yeni mesajlar yazacağım. Çünkü ben oyalanma değil kargoma kavuşmayı istiyorum!

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön