Toplam çözüm sayısı
..
MNG Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Gizem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
 • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

MNG Kargo Eleman Hatasından Dolayı Gerçekleşmeyen Teslimat!

506görüntüleme
Gizem
Gizem 30 Aralık 2020 21:00

MNG Kargo şirketi tarafından 25.12.2020 Cuma günü teslim edilmesi gereken iki adet kargom vardı. Biri teslim edildi. Diğeri için ertesi gün "Merhaba MNG Kargo 'Lara şubesinde bekleyen kargonuz var almanız rica olunur." şeklinde bir SMS geldi. 

Bu durum üzerine SMS geldikten sonra aynı gün içerisinde ilk olarak WhatsApp ® üzerinden iletişim kurdum MNG Kargo ile ve bana gün içerisinde veya Pazartesi günü teslim edileceği söylendi. Ayrıca teslim edilip edilmediğine dair 3 defa arandım. Pazartesi günü saat 17:55 e kadar kargomu bekledim, gelmedi. 

Tekrar iletişim kurdum MNG Kargo ile bana akşam 19:00 a kadar dağıtımımız devam ediyor bekleyin lütfen dediler. Tamam dedim. Salı günü aradım gelmediğini belirtmek ve ne zaman getireceklerini öğrenmek için. Bana beni adreste bulamadıklarını bu yüzden teslim edilmediğini söylediler.

Başka bir çağrı merkezi elemanı aradı GPS e baktık gelmişler size ulaşamamışlar dedi. Ama aynı gün MNG Kargo başka bir kargomu teslim etti bana ulaşabilmişler demek. Sonra başka bir çağrı elemanı aradı gönderen adresi yanlış yazmış adresi bulamamışlar o yüzden dedi. Ama önceki eleman GPS i kontrol etmişti ve gelmişlerdi? Genel merkezden mail gönderdiler size ulaşamamışlar gidip almanız gerekiyor şeklinde. Sağlık durumumdan dolayı 7/24 evdeyim, kapıda güvenlik var, sitenin kamera görüntülerini kendilerine göndermeyi de teklif ettim. Kendim de baktım giden gelen tek bir elemanları tek bir kargo ile.

 Ben MNG Kargo Lara-Antalya şubesi ile kısa süre önce aynı sorunu yaşadım karnım burnumda pandemi döneminde, ekstra taksi parası ödeyerek şubeye gidip 20 dakika sıra bekleyip kargomu aldım. Paramla rezil oldum. Şubeye yaptırım uygulanmıyor. Bu yüzden rahat rahat devam ediyorlar. Şimdi aynı şekilde gidip almayı reddettiğim için bana 3 farklı cevap ile döndüler. 

Satıcı MNG deseydi kargoya değiştirin lütfen derdim. Bugün ürünüm iade edilecek alan mağdur satan mağdur ama MNG Kargo hizmet bedelini aldı. Bir de WhatsApp üzerinden iletişim kurduğum bir müşteri temsilcisi beni başından savdı. 3 kuruş 5 kuruş fark etmez ben mağdur edildim MNG Kargo tarafından. Ne iş yerimde kullandıracağım ne de bireysel olarak kullanacağım MNG Kargo ile çalışan kişi veya şirketten herhangi bir ürün almayacağım veya başka kargoyla göndermelerini söyleyeceğim. 

Kimse kusura bakmasın para kolay kazanılmıyor bende ödediğim hizmet bedeline karşılık 5 gündür bir paket kargo için bilmem kaç yıllık MNG Kargo "kurumsallığı" ile mağdur ediliyorum.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo30 Aralık 2020 21:53

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Gizem
Gizem31 Aralık 2020 10:24

Çözüm merkezinden aradılar simdi çözüm tabii ki yok. Çünkü 5 gündür ilgilenemediniz. Urunu dun iade etmiş şube. Bana siylediginiz çözüm saticyi arayıp urunu tekrar gondermesinj sağlamak :) ) saka gibi.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo31 Aralık 2020 16:26

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

 • profile
 • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Rıdvan
Rıdvan31 Aralık 2020 21:12
 

Demek ki benzer sorunu yaşayan ben değilim ve birkaç şubeye özgü görünmüyor. Yönetimsel bir sıkıntı var gibi. Anlaşılan şubeler kafasına göre takılıyor. Kurumsallığı bitmiş bir MNG var karşımızda.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 11 Mayıs 20:41

05/05/2021 tarihinde kargoya verilen fakat Bursa'dan İstanbul'a 1 haftada ulaşamayan kargo. Avrupa yakasında olmama rağmen aynı adı taşıyan Anadolu yakasında bir mahalleye gidiyor. Cuma günü arayıp uyarmama rağmen ancak Pazartesi günü doğru adrese göndermeyi akıl eden, onda da tekrar başka bir akta...

profile
 • 0görüntüleme
 • 26 Kasım 2020 18:34

20.10.2020 tarihinde Sinop/Boyabat MNG Kargo Şubesinden İstanbul/Çekmeköy'deki adresime 7040******67 kargo takip numarası ile gönderdiğim 4 parça 25 kiloluk pirinç çuvalı ile 1 parça kabak çuvalı olan parçalardan 23.10.2020 tarihinde 3 parça pirinç ile 1 parça kabak çuvalı teslim edilip 1 parça piri...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 24 Kasım 2020 12:12

18.11.2020'de verilen kargo, evde olunmasına rağmen 21.11.2020'de teslim edilmedi gözükmekte! Akçaburgaz MNG'ye ulaşmak na mümkün, 23.11.2020'de yine evde olunmasına karşın teslim edilemedi notu var. Şaka gibi, Bu kadar terbiyesizlik olmaz, vurdumduymaz bir firma... Genel Merkez tamamen aciz, şube u...

profile
 • 0görüntüleme
 • 23 Kasım 2020 13:39

Trendyol'dan sipariş ettiğim ürünüm MNG Kargo aracılığıyla tarafıma gönderilmiştir, fakat MNG Kargo teslimat yapan kişiler eve gelmeden ve hiçbir arama ya da SMS gönderme teşebbüsünde bulunmadan ürünümü teslim edilemedi olarak belirtmişlerdir konuyla ilgili genel merkezle konuşmuş olmama rağmen hala...