Mng Kargo Elazığ Salıbaba Şubesinde 10 Gündür Kargom Bekletiliyor!

Edanur Edanur3 hafta önce

Hiçbir kargo şirketiyle bu sorunu yaşamadım şimdiye kadar. Durumu anlamak için arıyoruz açsalar bari! MNG Kargo'nun WhatsApp telefonuna bildiriyorum çok hoş konuşuyorlar ama icraat sıfır! Kargo teslim edilemedi diyor. Evde yoktunuz demeye de hakkınız yok çünkü tam 10 gündür karantinada evdeyim. Kargom iade edilmeden acilen bana ulaştırılsın lütfen!

Gelişme :

3 hafta önce

MNG Kargo Elazığ salıbaba şubesi kargoları KARAKOÇAN'A getirmek yerine eve geldik yoktunuz not bıraktık demeyi tercih ediyor. Ben tam 14 gündür evde karantinadayım. Kimse de gelmedi. Böyle bir rezillik görmedim. Arayıp çözüm ekibimize yönlendiriyorum diyorlar ve iyi günler nasılsınız sağlıklı günler demekten başka hiçbir şey yapmıyorlar. Talebinizi oluşturduk en kısa zamanda dönüş sağlanacak diyorlar ama hiçbir şey olmuyor. Yeter artık bu sorumsuzluğunuz. Ben ilçedeyim ve merkeze gitme imkanım yok. Mağdur etmeyin insanları daha fazla. Tamam anlıyoruz çok meşgulsünüz ama siz düpedüz insan kandırıyorsunuz. MNG Kargo ile hiçbir şey yapılmaz. Ben bunu öğrendim.

3 hafta önce

Bugün 15. Gün! Hala kargomdan haber yok. Şubemizle görüşme yapın diyorsunuz ama açmıyorlar. Elazığ'dan karakoçana gelemiyor kargom. Karantinada olmasam gelip kendim alırım. Ama işte siz insanları böyle mağdur ediyorsunuz. MNG Kargo ile vaktiniz çöp!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler