sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Eksik Ürün Ve Zamanında Gelmemesi!

Yasemin Yasemin30 Ekim 12:19

Trendyol 'dan Pratico adlı firmadan 7 sepetli oyuncak dolabı sipariş vermiştim, MNG Kargo ile çalıştıkları için 2 parça ürün olarak kargoya vermişler. Buraya kadar herhangi bir sorun bulunmuyor. 

Sorun MNG Kargo'nun doğru düzgün cevap vermemesi. Petrol şubesini aradığımda ürününüzün 1 parçası gelmiş diğer parçası gelmemiş o geldiğinde size ulaştırılacaktır denildi. Ama diğer parçanın nerede olduğuna dair kimse bir bilgi paylaşmıyor. Firmayı arayıp söylüyorum biz size dönüş yapacağız deyip kimse geri de dönmüyor. 

Nasıl bir umarsızlıktır bu böyle anlamadım. MNG Kargo dan kendi kişisel hiçbir şeyimi göndermiyorum zaten. Keşke Pratico' nun anlaşmalı olduğu firmayı önceden görseydim sipariş vermedim. Pişmanım gerçekten. 

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

profile-icon Yasemin 30 Ekim 18:47

Tam 26 ekimden bu yana her gün kontrol ediyorum, tek yaptıkları şey tarihi güncelleyip teslim edilemedi yazmak. Bütün gün evdeyim ben kime teslim edemediniz? Ya da aktarma yapan firmadaysa eğer, siz neredesiniz ki size neden teslim edilemiyor bu ürün? Petrol iş MNG şubesini arıyorum kotanız mi dolu o yüzden mi teslim alamıyorsunuz diyorum yoo kotamız müsait diyorlar. Sorun nerede?

np_image1 Ekli Görsel Var
MNG Kargo Logo MNG Kargo 30 Ekim 13:40

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler