MNG Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MNG Kargo Edirne Telefonlara Asla Bakmıyor

181görüntüleme
Emine
Emine 24 Kasım 2020 13:59

Kargomun artık MNG Kargo ile gelmesinden korkuyorum. Çünkü ben hayatım da bu kadar ilgisiz bir kargo ile karşılaşmadım arıyorum telefonlar asla açılmıyor müşteri hizmetlerini arayıp kurye talep ediyorum. 3 defa talep etmeme rağmen gelmiyor en son başka bir kargom geldiği için imi hallediyorum şu an da kargom en dağıtıma çıktı ama yok teslim edilmedi.

 Bakıyorum takip numarasından teslimat şubesinde diyor tekrar arıyorum ne şube açıyor ne de bu defa müşteri hizmetleri hattı düşüyor sabahtır kaç defa aradım müdürlüğe kadar aradım ama yok telefonlar oradan oraya bant kaydı ile aktarılıyor. Bir tane insan çıkmıyor.

O zaman bu işi yapmayın insanları mağdur edecekseniz telefonlara bakmayacaksanız ben Kargo yolu mu gözleyeceğim ki aldığım şey de gerekli gelmesi lazım. Çocuğuma hamak aldım durmadığı için onda uyutmak için ama ne açan var telefonu ne de gelen canıma tak etti artık sorumsuzluğunuz.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo25 Kasım 2020 09:35

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo
MNG Kargo25 Kasım 2020 14:28

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler