16 Temmuz
Yorum Yap
#10671842

MNG Kargo Duyarsız Ve Zamanında Getirmiyor!

MNG Kargo Küçükköy şubesi sabah 08.48 de şubesine gelen kargoyu bir türlü zahmet edipte gün boyunca gönderemedi. Üstüne üstlük şubenin telefonlarına ulaşmak mümkün değil. Müşteri danışmanına bağlanmak istediğim anda 2 kere çalıp meşgule düşüyor. Bu kadar duyarsız bir firma ömrü hayatımda görmedim. Bu zamana kadar hangi kargoyu kullandıysam en kötü 3. aramamda açtılar. İnsanlık halidir yoğunluktur denir ama bu yapılan terbiyesizliktir. Ardından genel müşteri hizmetlerini aradım, orada kayıt oluşturulduğu söylendi, herhangi bir geri dönüş yok. Küçükköy hala ulaşılamıyor. Bugün pazartesi, ve ürünü bugün gelecek diye sipariş ettim. Yarın mesai saatlerinde evde yokum ama yarın akşam ürünün kullanılması gerekiyor. Yani bin pişmanım. Küçükköy şubesinin duyarsızlığına bir çözüm gelecek mi? Tabi ki de gelmez. Daha önce de bir sürü şikayet varmış Küçükköy şubesi hakkında. Firma duyarsız çünkü. 2 tane seçenek vardı kargo şıklarında biri Y** biri MNG idi. MNG'yi seçtim yazık ettim. Gerçekten rezalet.

Oguzhan 203 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Temmuz

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

  • Oguzhan17 Temmuz

    Bugün getirilmiş bir de getiren görevli yarın çıkartamayız tekrardan dedi. İlginç bir firma. Bir daha da kullanacağımı sanmıyorum sizi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler