14 Kasım
Yorum Yap
#11151084

MNG Kargo Dorlion Şubesindeki Bayanın Kabalığı!

Bugün iş çıkışı hızlıca MNG Kargo Dorlion şubesine gittim. Acil gönderilmesi gereken bir kargom vardı yarım saat sıra bekledikten sonra nihayet sıra bana geldi.
Karşımda son derece aksi ve asık suratlı halden anlamayan bir kadın görevliye aceleyle kargomu göndermeye uğraşırken müşteri numarasının gerektiği uyarısını aldım hemen bekleyin arayıp göndereyim dedim ve telefondan sorup geri döndüğümde kargo alışının kapandığını söyledi. Şaka gibi değil mi bir an kamera şakası sandım ama karşımda bir güleryüz olmadığı için ciddi olduğunu anladım. Ne kadar rica etsem de değişen bir şey olmadı. Oysa saat 17.05'di kapanış saatiniz 17.30 değil mi dedim bu şube böyle gibi bir cevap aldım rekabetin böyle üst düzeyde olduğu bir sektörde bu size size hiç yakışmıyor.

Serhat 152 Okunma

Cevaplar

  • Serhat4 g

    Tam da beklediğim gibi ne arayan var ne soran.

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Kasım

    Merhaba; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler