MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MNG Kargo Dikili Şubesi Telefon Açmama Yanlış Adres

191
Osman
Osman 28 Temmuz 2022 11:47

MNG Kargo dikili şubesi telefonu açıp konuşmadan direk kapatıyor bugün 85 İnci aramam hala aynı. Kargomun yalnız adres girilerek toplandığını o yüzden teslim edilmemesi gerektiğini söyleyemiyorum. 

Kalitesiz hizmet ve verdiğiniz paraya değmeyecek haksız para kazancı. Şube denetleme de büyük sıkıntı var belli ki az para verip bir şeyi  yaamayan yetkili personel ile çalışan bir firma olduğunu düşünüyorum.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo28 Temmuz 2022 12:45

Benzer Şikayetler

profile
142
1 gün önce

MNG Kargo Ürünü Dağıtıma Çıkarmadığı Halde Teslime Edilemedi Diyor.

Alışveriş yaptığım siteden kargoyu sorguladığımda teslim edilemedi şubeden gelin alın notu düşülmüş. Kargoyu dağıtıma çıkarılmadı! Bulunduğum sitede 7/24 kargo teslimatı yapılan birim var. Nasıl oluyor da kargo teslim edilemiyor? Kargomun adresime teslim edilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar.

  • profile
1 Destekçi
profile
5
1 gün önce

MNG Kargo Teslimat Sorunu

MNG Kargo ile yaşadığımız sorunlar nedeniyle çok sıkıntı çekiyoruz. Kargonun gelmeyeceği belli ise mesaj gönderilmesini istemiyoruz. Tüm gün evde bekliyoruz ancak kargo gelmiyor ve sonunda kendimiz gidip almak zorunda kalıyoruz. Lütfen bu sorunların çözülmesini istiyoruz.

profile
317
2 gün önce
profile
Nergiz'in Teşekkür Mesajı

“Evet Oldukça Hızlı İlgilendiler çok teşekkür ediyorum özellikle müşteri temsilcisi zarife Hanım. Çok ilgili ve çok zarifti birkaç defa arayarak durup tespiti yaptı. MNG. Ye yakışır kalite.”

MNG Kargo Kargom Teslim Edilmiyor.

Ben Senelerdir Bu MNG. Nin Gemlik Şubesini Şikayet Etmekten Bıktım ama Bu Gemlik MNG'de hiçbir İlerleme Yok. Kargoları Adrese Teslim Etmiyorlar Yaland...

profile
34
3 gün önce
profile
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
  • 1 gün önce

“Muhammed beye teşekkürlerimi iletirim”

MNG Kargo Ürün Teslimatı Sorunu

MNG Kargo gün içerisinde ürününüz teslim edilecektir şeklinde mesaj atıp teslim etmemekle beraber dalga geçermiş gibi kuryelerimiz saat 18:30'a kadar ...

profile
218
3 gün önce
profile
Miraç'ın Teşekkür Mesajı
  • 2 gün önce

“Gülüm Hanım benimle ilgilenip ürünümün teslim edilmesini sağladı. Kendisine işini profesyonel olarak yapmasından dolayı çok teşekkür ederim.”

MNG Kargo Kargom Ortada Yok

MNG kargoda Salı gününden beri dağıtımda olan kargom hala elime ulaşmadı. Şubeyi arıyorum paket küçük olduğu için karışıklık olmuştur bulamamışlar diy...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .